מערכות מסחריות

מערכת סולארית לגגות מסחריים

הגג שלך הוא עסק מניב

רכישת מערכת סולארית על גג מבנה גדול יכולה להניב עבורך הכנסה נוספת של מאות אלפי ₪  רבים בשנה.

במקום להשאיר את הגג פנוי ועומד בטל, הגיע הזמן להרוויח גם מהגג  – ומערכת סולארית היא ההשקעה הנכונה.

הקמת מערכת סולארית על גג מבנה מסחרי משלבת בתוכה אלמנטים רבים ומצריכה מומחיות כיצד ניתן להפיק מהמערכת הסולארית את המירב והמיטב. בין נתונים אלה יש לשקול את גודל הגג, המערכות המותקנות על הגג, מפנה הגג, גודל חיבור החשמל, סוג הגג, אזור ההתקנה וזמינות רשת החשמל ועוד ועוד.

לצורך כך, רצוי וכדאי להסתייע במומחים בתחום הסולארי, בעלי ותק וניסיון של מעל 10 שנים. בנוסף, כדאי להתקשר בעזקה עם חברה מנוסה ואמינה, בעלת גב חזק וכזו שקיימת ודאות שתישאר גם למשך 25 שנות חיי המערכת לפחות – רב-בריח אנרגיה.

בשל השיקולים הרבים שבבחירת המערכת הסוארית המטיבית לגג המסחרי, רב-בריח אנרגיה מציעה מספר אפיקים להשקעה, כך שלכל גג ולכל עסק ניתן לתפור את החליפה המתאימה

רב בריח אנרגיה מציגה: החבילה המשתלמת ביותר לבתים פרטיים

רב בריח הינה החברה בעלת הנוכחות הגדולה ביותר בשוק הפרטי. אין מי שמשפץ בית ואינו מוצא את עצמו רוכש ממוצריה של רבבריח, בין אם אלה דלתות כניסה מעוצבות, דלתות פנים יפהפיות, פתרונת נעילה חכמים ועוד..

ועכשיו – רב בריח מביאה את הבשורה הצרכנית הגדולה ביותר אליך – בעל הבית הפרטי.

שלב בחבילת השיפוץ שלך גם מערכת סולארית, ולא רק שתיהנה מנכס מניב, והכנסה בטוחה וודאית מהמערכת הסולארית, אלא שהמערכת הסולארית גם תממן לך את רכישת מוצרי רב בריח

וכדי להשלים את החבילה -

רב בריח אנרגיה דאגה לך לחבילת מימון משתלמת בשיתוף עם הבנקים המובילים בישראל, כך שלא תצטרך להוציא כסף. לך נשאר רק ליהנות מבית משופץ עם דלתות כניסה ופנים חדשות, מערכת סולארית שמניבה הכנסה בטוחה!!

במסלול זה אינך נדרש להשקיע את ההשקעה הראשונית הכרוכה בהקמת המערכת – הקמת המערכת ולאחר מכן גם תחזוקתה לתקופה של 25 שנים נעשית כולה על ידי רב בריח אנרגיה.

רב בריח אנרגיה משלמת לך שכירות בגין שטח הגג – הכנסה בטוחה וודאית למשך 25 שנים.

במקום להשאיר את שטח הגג ריק – הגג יכניס לך הכנסת שכירות קבועה ומשתלמת.

במסלול זה אינך נדרש לתחזק את המערכת ולבצע לך בקרת חשמל ושטיפות תקופתיות – על עבודת התפעול והאחזקה מתבצעת על ידי רב בריח אנרגיה.

במסלול זה את/ה רוכש את המערכת הסולאריתהכ ונהנה ממלוא התקבולים מחברת החשמל.

רב בריח אנרגיה תתפור עבורך את המערכת המתאימה, תסייע בכל ההליכים הרגולטיביים מול חברת החשמל ואחרים, תקים עבורך את המערכת הסולארית ותדאג עד לחיבור הסופי לחברת החשמל, ואתה תיהנה ממלוא התקבולים.

החזר ההשקעה במסלול זה הינו כ-5-6 שנים. רב בריח אנרגיה תוכל אף לסייע לך בהשגת מימון נדרש לפרויקט באמצעות הבנקים המובילים בישראל.

מסלול משולב זה הינו ייחודי לרב בריח אנרגיה ומאפשר לך ליהנות מכל העולמות.

מצד אחד, אינך נושא במלוא עלות הקמת המערכת ורב בריח אנרגיה אחראית למימון חלק מהעלות הראשונית של המערכת הסולארית, ומצד שני, התקבולים החודשיים שלך מהמערכת הסולארית הינם מוגדלים ביחס למסלול השכירות הרגיל.

את ההשקעה הכרוכה ברכישת המערכת אינך חייב לממן מכיסך. לרשותך מספר ערוצי מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים בתנאים מצוינים. בכל מקרה, בכל דרך שתבחר לממן את עלות הקמת המערכת,
זכור"השימוש בשמש הוא חינם לכל אחד – השמש משלמת עבורך את עלות המערכת".

רוצה לחשב כמה כסף יכניס הגג שלך בשנה?

rav-bariach-energy Logo Loader
תוצאות חישוב
 • סוג הגג
 • גודל הגג
 • כיוון
 • הצללה

  צפי הכנסות
  0 בשנה
  0 ב-25 שנים
  גודל מערכת 0kW
  תשואה 0%
  גודל גג מינימלי למודל ליסינג החל מ-100 מ"ר
  צפי הכנסות
  0 בשנה
  0 ב-25 שנים
  מענק i 0
  גודל מערכת 0kW
  כדור הארץ אומר תודה! החסכון האנרגטי שווה ערך ל:
  0 עצים שנטעו