מערכות ביתיות

מערכת סולארית לבתים פרטיים

הגיע הזמן להתייחס לבית שלך כאל נכס מניב

חשבון חשמל מהווה חלק לא מבוטל מהוצאות משק הבית בישראל. עכשיו, כבעלי בית פרטי, יש לך אפשרות להתקין מערכת סולארית על גג הבית שלך, ובמקום לשלם חשמל לחברת החשמל, להתחיל לקבל כסף מחבת החשמל תמורת ייצור החשמל מהמערכת הסולארית

איך זה מתבצע?
רב בריח אנרגיה תתקין לך מערכת סולארית על הגג. חברת החשמל מחויבת לרכוש ממך את כל החשמל המיוצר על ידיך למשך 25 שנים בתעריף קבוע ומשתלם.

אנחנו מדגישים – התעריף קבוע ומובטח למשך 25 שנים ולא ניתן לעשות בו שום שינוי. ההכנסה ודאית באותה מידה שיש ודאות שהשמש תזרח מחר…

החשמל המיוצר על ידי המערכת הסולארית נצרך על ידי הבית, ובעבור כל ייצור שאינו נצרך, חברת החשמל מחוייבת לשלם לך סכום של 0.48 ₪ לכל קוט"ש שמוזרם לרשת החשמל.

בפועל, על פי צריכות ממוצעות של בתים פרטיים בישראל, לא רק שחשבון החשמל מתאפס ולא משלמים חשבון חשמל, אלא אפילו מקבלים תקבול מחברת החשמל (פטור ממס הכנסה וממע"מ).

ובכך – ברוכים הבאים לחיים ללא תשלום חשבון חשמל.

רב בריח אנרגיה מציגה: החבילה המשתלמת ביותר לבתים פרטיים

רב בריח הינה החברה בעלת הנוכחות הגדולה ביותר בשוק הפרטי. אין מי שמשפץ בית ואינו מוצא את עצמו רוכש ממוצריה של רבבריח, בין אם אלה דלתות כניסה מעוצבות, דלתות פנים יפהפיות, פתרונת נעילה חכמים ועוד..

ועכשיו – רב בריח מביאה את הבשורה הצרכנית הגדולה ביותר אליך – בעל הבית הפרטי.

שלב בחבילת השיפוץ שלך גם מערכת סולארית, ולא רק שתיהנה מנכס מניב, והכנסה בטוחה וודאית מהמערכת הסולארית, אלא שהמערכת הסולארית גם תממן לך את רכישת מוצרי רב בריח

וכדי להשלים את החבילה -

רב בריח אנרגיה דאגה לך לחבילת מימון משתלמת בשיתוף עם הבנקים המובילים בישראל, כך שלא תצטרך להוציא כסף. לך נשאר רק ליהנות מבית משופץ עם דלתות כניסה ופנים חדשות, מערכת סולארית שמניבה הכנסה בטוחה!!

במסלול זה את/ה רוכש את המערכת הסולאריתהכ ונהנה ממלוא התקבולים מחברת החשמל.

רב בריח אנרגיה תתפור עבורך את המערכת המתאימה, תסייע בכל ההליכים הרגולטיביים מול חברת החשמל ואחרים, תקים עבורך את המערכת הסולארית ותדאג עד לחיבור הסופי לחברת החשמל, ואתה תיהנה ממלוא התקבולים.

החזר ההשקעה במסלול זה הינו כ-5-6 שנים. רב בריח אנרגיה תוכל אף לסייע לך בהשגת מימון נדרש לפרויקט באמצעות הבנקים המובילים בישראל.

במסלול זה אינך נדרש להשקיע את ההשקעה הראשונית הכרוכה בהקמת המערכת – הקמת המערכת ולאחר מכן גם תחזוקתה לתקופה של 25 שנים נעשית כולה על ידי רב בריח אנרגיה.

רב בריח אנרגיה משלמת לך שכירות בגין שטח הגג – הכנסה בטוחה וודאית למשך 25 שנים.

במקום להשאיר את שטח הגג ריק – הגג יכניס לך הכנסת שכירות קבועה ומשתלמת.

במסלול זה אינך נדרש לתחזק את המערכת ולבצע לך בקרת חשמל ושטיפות תקופתיות – על עבודת התפעול והאחזקה מתבצעת על ידי רב בריח אנרגיה.

מסלול משולב זה הינו ייחודי לרב בריח אנרגיה ומאפשר לך ליהנות מכל העולמות.

מצד אחד, אינך נושא במלוא עלות הקמת המערכת ורב בריח אנרגיה אחראית למימון חלק מהעלות הראשונית של המערכת הסולארית, ומצד שני, התקבולים החודשיים שלך מהמערכת הסולארית הינם מוגדלים ביחס למסלול השכירות הרגיל.

 

את ההשקעה הכרוכה ברכישת המערכת אינך חייב לממן מכיסך. לרשותך מספר ערוצי מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים בתנאים מצוינים. בכל מקרה, בכל דרך שתבחר לממן את עלות הקמת המערכת,
זכור"השימוש בשמש הוא חינם לכל אחד – השמש משלמת עבורך את עלות המערכת".

ועכשיו – רב בריח מביאה את הבשורה הצרכנית הגדולה ביותר אליך – בעל הבית הפרטי.

שלב בחבילת השיפוץ שלך גם מערכת סולארית, ולא רק שתיהנה מנכס מניב, והכנסה בטוחה וודאית מהמערכת הסולארית, אלא שהמערכת הסולארית גם תממן לך את רכישת מוצרי רב בריח

כיצד מתבצעת ההתחשבנות מול חברת חשמל?

או: איך רואים את הכסף?

רשות החשמל וחברת החשמל מציעות שתי שיטות התחשבנויות, כאשר כל בעל גג יכול לבחור את שיטת ההתחשבנות המתאימה עבורו:

שיטת ייצור

בשיטה זו, כל הייצור מהמערכת מוזרם לרשת החשמל הכללית וחברת החשמל משלמת לך עבור כל קילו-וואט-שעה (קוט"ש) שהמערכת הסולארית מייצרת (ומוזרם לרשת החשמל).

התשלום מחושב לפי מדרגות תשלום שנקבעות וקבועות למשך 25 שנים:

שיטת הזרמה

בשיטה זו, החשמל המיוצר על ידי המערכת הסולארית בשעה שיש צריכת חשמל בבית / בעסק מקזז את הצריכה הכללית מרשת החשמל ומקזז את התשלום בגין אותה הצריכה.

במועדים בהם יש ייצור חשמל אך אין צריכת חשמל , או שיש ייצור חשמל העודף על צריכת החשמל (למשל: עבור עסק שאינו פועל בשבת, או עבור בית פרטי בשעות שבהם אין נפשות בבית) – יתרת החשמל מוזרמת לרשת החשמל, וחברת החשמל משלמת לפי מדרגות התעריף שנקבעו:

בשיטה זו החיסכון בחשבון החשמל יכול להיות אף גדול יותר שכן ייצור החשמל מקזז את התשלום לחברת החשמל, אשר במקרים רבים עולה על התעריף המשולם על ידי חברת החשמל (ויכול להגיע קרוב  ל-1 ₪ ליחידת קוט"ש למשל בשעות הבוקר והצהריים בקיץ או בשעות אחר הצהריים וערב בחורף)

חשוב להדגיש כי בכל מקרה כל מבנה ושיטת ההתחשבנות המתאימה עבורו – המומחה מטעם רב בריח אנרגיה יתאים לך את שיטת ההתחשבנות המתאימה לך באופן שהתקבולים / החיסכון שלך מחברת החשמל יהיה אופטימלי ומקסימלי

רוצה לחשב כמה כסף יכניס הגג שלך בשנה?

rav-bariach-energy Logo Loader
תוצאות חישוב
 • סוג הגג
 • גודל הגג
 • כיוון
 • הצללה

  צפי הכנסות
  0 בשנה
  0 ב-25 שנים
  גודל מערכת 0kW
  תשואה 0%
  גודל גג מינימלי למודל ליסינג החל מ-100 מ"ר
  צפי הכנסות
  0 בשנה
  0 ב-25 שנים
  מענק i 0
  גודל מערכת 0kW
  כדור הארץ אומר תודה! החסכון האנרגטי שווה ערך ל:
  0 עצים שנטעו